EAN:  9789056377151
Publicatiedatum:   09-09-2005
Uitvoering:  Hardback
Taal:  Nederlands
Bladzijden:  26

  Bestelbaar

Bang Mannetje is bang voor van alles: voor mensen die voordringen bij de bakker (waar hij niets van durft te zeggen), voor het dragen van zijn bloemetjesbroek (ze zullen hem wel uitlachen) en voor rare geluiden in de nacht (er ligt vast een spook onder zijn bed).

Hij maakt een afspraak met de toverboom die bange mannetjes van hun angsten afhelpt. De boom waarschuwt hem wel voor de woeste wezens die hij op zijn weg zal tegenkomen - maar daarvoor hoeft hij niet bang te zijn, ze zijn namelijk niet gevaarlijk.

Dankzij de waarschuwing trotseert Bang Mannetje draken, reusachtige spinnen en enge heksen. Eenmaal aangekomen bij de toverboom wordt hij meteen gepromoveerd van een Bang Mannetje tot een Best Wel Dapper Mannetje.

Tevreden gaat hij naar huis. Hij trekt zijn bloemetjesbroek aan, gaat naar de bakker en bestelt twee taartjes: één voor zichzelf en één voor het spook onder zijn bed.

    EAN: 9789056377151
    Auteur: 
    Uitgever: Lemniscaat
    Publicatiedatum:   09-09-2005
    Uitvoering: Hardback
    Taal: Nederlands
    Hoogte: 264 mm
    Breedte: 219 mm
    Dikte: 8 mm
    Gewicht: 342 gr
    Voorraad:  Bestelbaar
    Bladzijden: 26
    Trefwoorden:   prentenboeken;bang zijn